Added Confirmed Pending Replied Closed Archived

Απομάκρυνση άχρηστων αντικειμένων Σκουπίδια στο πάρκο

#1207
Archived
Posted 10 months ago

Description:

Στο πάρκο μπροστά από την οδό Τέλλου Αγρα, έχουν αφεθεί άχρηστα αντικείμενα εδώ και καιρό
Voted by 1 members.

Location:

MXQ9+VGF, Ύψωνας, Κύπρος

Request Process

Added

Added

10 months ago

Created by: Ανώνυμος Χρήστης

Initial entry into the category Απομάκρυνση άχρηστων αντικειμένων

Confirmed

Confirmed

10 months ago

Created by: Γαβρίηλ Γαβριηλίδης

Το αίτημα έχει γνωστοποιηθεί.

Archived

Archived

9 months ago

Created by: Γαβρίηλ Γαβριηλίδης

Το αίτημα απαντήθηκε.