Added Confirmed Pending Replied Closed Archived

Καθαρισμός Οικοπέδων Μη ολοκλήρωση καθαρισμού οικοπέδων

#638
Pending
Posted 2 months ago

Description:

Στην οδό Ασκληπιού 19 δεν έχει ολοκληρωθεί ο καθαρισμός οικοπέδων.
Οι εργάτες απλά έκαναν δύο βουνά από χόρτα και άχρηστα και τα άφησαν εκεί.
Το ένα εκ των δύο "βουνών" χρονολογείται.
Παρακαλώ όπως ολοκληρωθεί ο καθαρισμός το συντομότερο.

Location:

MXX5+629, Μιχαήλ Σ. Κουκη, Ύψωνας, Κύπρος

Request Process

Added

Added

2 months ago

Created by: Χριστόφορος Ανδρέου

Initial entry into the category Καθαρισμός Οικοπέδων

Confirmed

Confirmed

2 months ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Pending

Pending

2 months ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα σας διαβιβάστηκε στην Υγειονομική Υπηρεσία για λήψη μέτρων.