Added Confirmed Pending Replied Closed Archived

General Καθαρισμός χόρτων και επιδιόρθωση δρόμου

#627
Confirmed
Posted 2 months ago

Description:

Στην οδό Ελευθερίας 19 χρειάζεται επιδιόρθωση της ασφάλτου και καθαρισμός ξερών χόρτων περιμετρικά του οικοπέδου.
Ευχαριστώ πολύ.

Location:

Ελευθερίας 19

Request Process

Added

Added

2 months ago

Created by: Ανώνυμος Χρήστης

Initial entry into the category General

Confirmed

Confirmed

2 months ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα σας έχει γνωστοποιηθεί.