Added Confirmed Pending Replied Closed Archived

Καθαρισμός Οικοπέδων ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΧΟΡΤΩΝ ΟΙΚΟΠΕΔΟΥ

#626
Pending
Posted 2 months ago

Description:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ,

ΕΧΩ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΥΨΩΝΑ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΥ 5Β (ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΑΔΙΕΞΟΔΟ) ΚΑΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΧΩΡΑΦΙ ΓΕΜΑΤΟ ΞΗΡΑ ΧΟΡΤΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΜΕΣΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ.
ΤΟ ΧΩΡΑΦΙ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΤΕΙ ΓΙΑ ΑΠΟΦΥΓΗ ΤΥΧΩΝ ΠΥΡΚΑΓΙΑΣ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΧΟΡΤΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΨΗΛΩΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΩΝ.

ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΕΙΤΟΝΕΣ ΠΩΣ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΜΑΖΕΥΕΙ ΝΕΡΟ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΣΤΟ ΑΔΙΕΞΟΔΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗ ΣΤΑΘΜΕΥΣΗ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΚΛΙΣΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΩΡΑΦΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΤΟ ΝΕΡΟ?

ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΔΙΕΥΘΕΤΗΣΕΤΕ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟΝ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.

ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ,


ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΥΜΕΟΥ

Location:

Spartakou 5Β, Ύψωνας 4180, Κύπρος

Request Process

Added

Added

2 months ago

Created by: CHRISTINA SYMEOU

Initial entry into the category Καθαρισμός Οικοπέδων

Confirmed

Confirmed

2 months ago

Created by: Γαβρίλης

To αίτημα σας έχει γνωστοποιηθεί.

Pending

Pending

2 months ago

Created by: Γαβρίλης

Τα αίτηματα σας έχουν διαβιβαστεί στην Τενιή Υπηρεσία για λήψη μέτρων.