Added Confirmed Pending Replied Closed Archived

Καθαρισμός Οικοπέδων Καθαρισμός οικοπέδου και πεζόδρομου

#625
Pending
Posted 2 months ago

Description:

Αγαπητοί κύριοι/κυρίες,
Στην οδό Ναυπλίου 20 τέρμα του δρόμου προς την αδιέξοδο, υπάρχει οικόπεδο το οποίο δεν έχει καθαριστεί τα τελευταία 4 χρόνια με αποτέλεσμα να έχει αρκετά τρωκτικά και φίδια στην περιοχή. Παρακαλώ πολύ, όπως προβείτε άμεσα τόσο στον καθαρισμό του οικοπέδου, όσο και του πεζόδρομου που εφάπτεται σε αυτό (καθάρισμα και κλάδεμα δέντρων).
Ευχαριστώ πολύ.

Location:

Ναυπλίου 20 , Ύψωνας, Κύπρος

Request Process

Added

Added

2 months ago

Created by: Ανώνυμος Χρήστης

Initial entry into the category Καθαρισμός Οικοπέδων

Confirmed

Confirmed

2 months ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Pending

Pending

2 months ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα σας διαβιβάστηκε στιην Τεχνική Υπηρεσία για λήψη μέτρων.