Added Confirmed Pending Replied Closed Archived

Κλάδεμα δέντρων κλαδεμα /αποκοπη δεντρων

#622
Confirmed
Posted 2 months ago

Description:

Το σπιτι μου βρισκεται στην οδο Λαερτη 31. Στο πισω μερος του σπιτιου μου εχει ενα παρκο στο οποιο υπαρχουν καποια δενδρα που συνορευουν με το τειχος της αυλης μου. Τα δενδρα αυτα χρειαζονται κλαδεμα και καποια απο αυτα αποκοπη γιατι εχουν ξεραθει εντελως (ενα κυπαρισσι) με αποτελεσμα να ρηπαινουν την δικη μου αυλη. Εχω ειδη επικοινωνησει τηλεφωνικως με το αρμοδιο τμημα του δημαρχειου εδω και αρκετο καιρο χωρις καποια ενημερωση η ανταποκριση. Παρακαλω οπως φροντιστε για το συγκεκριμενο θεμα το συντομοτερο δυνατο. Ευχαριστω.

Location:

MXJ6+QX Ύψωνας, Κύπρος

Request Process

Added

Added

2 months ago

Created by: Ανώνυμος Χρήστης

Initial entry into the category Κλάδεμα δέντρων

Confirmed

Confirmed

2 months ago

Created by: Γαβρίλης

Tο αίτημα σας έχει γνωστοποιηθεί.