Added Confirmed Pending Replied Closed Archived

Καθαρισμός Οικοπέδων Δημοτικός χορός πρασίνου

#617
Archived
Posted 3 months ago

Description:

Στην παρακάτω φωτογραφία μπορείτε να δείτε τον χώρο πρασίνου που επί χρόνια ζητούσα από το δήμαρχο Παλουζα και πραγματοποίησε να βιάζεται από διπλανή ανερχόμενη κατοικία διασύροντας δύο δέντρα τα οποία ποτίζω τα τελευταία εφτά χρόνια

Location:

Ευαγόρα Παλληκαρίδη 37, Ύψωνας, Κύπρος

Request Process

Added

Added

3 months ago

Created by: Ανώνυμος Χρήστης

Initial entry into the category Καθαρισμός Οικοπέδων

Confirmed

Confirmed

3 months ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Pending

Pending

3 months ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα σας διαβιβάστηκε στην Τεχνική Υπηρεσία για ενέργειες .

Archived

Archived

3 months ago

Created by: Γαβρίλης

Θέλω να σας πληροφορήσω πως μετά από επιτόπιο έλεγχο δόθηκε διορία 30 ημερών για αποκατάσταση του χώρου.Σας ευχαριστούμε πολυ για το ενδιαφέρον.