Added Confirmed Pending Replied Closed Archived

Ακαθάριστο πάρκο Πάρκο επί της οδού δημοκρατίας

#493
Confirmed
Posted one year ago

Description:

Πότε επιτέλους θα εξωραϊστεί το πάρκο επί της οδού Δημοκρατίας μπροστά από το Β´ Δημοτικό;
Η κατάσταση του πάρκου είναι απαράδεκτη. Χρειάζεται φωτισμός, τοπιοτέχνηση και τοποθέτηση κάποιων παιχνιδιών για τα παιδιά.
Προς το παρόν υπάρχουν μόνο 2 κούνιες.

Location:

Αγιου Σιλά 37, Ύψωνας, Κύπρος

Request Process

Added

Added

one year ago

Created by: Ανώνυμος Χρήστης

Initial entry into the category Ακαθάριστο πάρκο

Confirmed

Confirmed

one year ago

Created by: Γαβρίλης

Tο αίτημα σας έχει γνωστοποιηθεί.