Added Confirmed Pending Replied Closed Archived

Απομάκρυνση άχρηστων αντικειμένων Απομακρυνση σκυβαλλων

#489
Pending
Posted one year ago

Description:

Στην οδο Σαρανταπορου εχουν μαζευτει ξανά σκυβαλλα απο τους ασυνειδητους περιοικους οι οποίοι εχουν αφαιρεσει και την πινακιδα που ανεγραφε ιτι απαγορεύεται

Location:

Αγιου Σιλά 37, Ύψωνας, Κύπρος

Request Process

Added

Added

one year ago

Created by: Ανώνυμος Χρήστης

Initial entry into the category Απομάκρυνση άχρηστων αντικειμένων

Confirmed

Confirmed

one year ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Pending

Pending

one year ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα σας διαβιβάστηκε στην Τεχνική Υπηρεσία.