Added Confirmed Pending Replied Closed Archived

Οχληρία από σκύλους Πρόβλημα από σκύλους

#485
Confirmed
Posted one year ago

Description:

Καλή μέρα,
Σχεδόν κάθε βράδυ, ο σκύλος του γείτονα γαβγίζει πολυ δυνατα, ο γεγονός που καθιστά πολύ δύσκολο τον ύπνο. Την άφησαν να βγει στο δρόμο ακριβώς κάτω από τα παράθυρά μας. Δεν είναι δυνατή η επίτευξη συμφωνίας μέσω αιτημάτων. Οι γείτονες είναι ο Anatoly Ignatov και η Vasya Ignatova. Σας παρακαλώ να επηρεάσετε αυτήν την κατάσταση.

Location:

Areos, 4A Ύψωνας, Κύπρος

Request Process

Added

Added

one year ago

Created by: Evgeniay

Initial commit at category Οχληρία από σκύλους

Confirmed

Confirmed

one year ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.