Added Confirmed Pending Replied Closed Archived

Απομάκρυνση άχρηστων αντικειμένων Άχρηστα αντικείμενα στην οδό Γιαλούσας

#483
Archived
Posted one year ago

Description:

Εδώ και κάποια χρόνια κατά τον βραδινό μου περίπατο περνώ από την οδό Γιαλούσας (κάθετη της Καραολή). Κοντά στη διασταύρωση με την οδό Ψηλορείτη, δίπλα από οικόπεδο και πάνω στο πεζοδρόμιο υπάρχουν στοίβες με άχρηστα αντικείμενα, μπάζα, κεραμικά κλπ. Είναι λες και περνάς από σκουπιδότοπο. Άθλια εικόνα. Ο δήμος οφείλει να τα μαζέψει το συντομότερο γιατί είναι πάνω απ' όλα ζήτημα υγείας των κατοίκων αλλά και αισθητικής της περιοχής.

Location:

MXQ9+VHJ, Ύψωνας, Κύπρος

Request Process

Added

Added

one year ago

Created by: Ανώνυμος Χρήστης

Initial entry into the category Απομάκρυνση άχρηστων αντικειμένων

Confirmed

Confirmed

one year ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Archived

Archived

one year ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα έχει απαντηθεί.