Added Confirmed Pending Replied Closed Archived

General ΜΗΧΑΝΕΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ

#471
Archived
Posted one year ago

Description:

ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΣΤΑΘΜΕΥΣΗΣ ΜΕΚΕΝΖΙ ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΕΧΟΥΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΕΙ ΜΗΧΑΝΕΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ ΟΠΟΥ ΒΑΖΕΙΣ ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ Η ΤΕΝΕΚΕΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΠΙΣΩ ΑΝΤΙΤΙΜΟ 1 ΣΕΝΤ. ΧΤΕΣ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΥΜΩΣΑ. ΟΙ ΜΗΧΑΝΕΣ ΥΠΕΡΧΕΙΛΙΣΜΕΝΕΣ ..ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΞΕΧΥΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΡΥΠΕΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΕΙΣ..ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΜΑΣΚΕΣ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ Η ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙ? ΦΕΡΑΤΕ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΠΗΡΑΤΕ ΤΙΣ ΤΥΧΩΝ ΕΠΙΔΟΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΙ Η ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ. ΜΕΤΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ? ΑΦΗΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΕΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ.. ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΩΣΤΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ. ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΑΘΗΝΑΙ.. ΟΛΟ ΛΟΓΙΑ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΛΥΣΕΙΣ. ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ ΜΠΑΝΑΝΙΑΣ.

Location:

Αγιου Σιλά 37, Ύψωνας, Κύπρος

Request Process

Added

Added

one year ago

Created by: Ανώνυμος Χρήστης

Initial entry into the category General

Confirmed

Confirmed

one year ago

Created by: Γαβρίλης

To αίτημα σας έχει γνωστοποιηθεί.

Archived

Archived

one year ago

Created by: Γαβρίλης

Το πρόβλημα το οποίο αναφέρεστε αφορά τον Δήμο Λάρνακας παρακαλώ ενημερώστε την Υγειονομική Υπηρεσία του συγκεκριμένου Δήμου.