Added Confirmed Pending Replied Closed Archived

General Ποντίκια στην περιοχή της Υψούπολης

#447
Replied
Posted one year ago

Description:

Στα δημοτικά πάρκα και στα οικόπεδα τα οποία δεν έχουν καθαριστεί ή δεν έχουν καθαριστεί επαρκώς υπάρχουν ποντίκια. Παρακαλώ ελέγξτε το και προβείτε στον απαραίτητο ψεκασμό.

Location:

Αγιου Σιλά 37, Ύψωνας, Κύπρος

Request Process

Added

Added

one year ago

Created by: Ανώνυμος Χρήστης

Initial entry into the category General

Confirmed

Confirmed

one year ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Replied

Replied

one year ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα έχει απαντηθεί.