Added Confirmed Pending Replied Closed Archived

Καθαρισμός Οικοπέδων Ακαθαρσίες και ξυρά χόρτα

#446
Pending
Posted one year ago

Description:

Σας παρακαλώ, υπάρχει σοβαρό πρόβλημα από ακαθαρσίες και ξυρά χόρτα στο μεγάλο γωνιακό τεμάχιο (Τάσου Ισαάκ – Λόφου) όπου υπάρχει και αδιέξοδος (Αγίας Θέκλας). Συγκεκριμένα, στο σημείο που υπάρχει μια μεγάλη χαρουπιά.

Location:

Αγίας Θέκλας, Ύψωνας, Κύπρος

Request Process

Added

Added

one year ago

Created by: Ανώνυμος Χρήστης

Initial entry into the category Καθαρισμός Οικοπέδων

Confirmed

Confirmed

one year ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Pending

Pending

one year ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα σας έχει διαβιβαστεί στην Τεχνική Υπηρεσία για επίλυση.