Added Confirmed Pending Replied Closed Archived

Βλάβες Υδατοπρομήθειας Διαρροη νερου

#442
Replied
Posted one year ago

Description:

Έχει τρυπήσει ο σωλήνας παροχείς νερού στην αυλή του σπιτιού μου(οδος Σαριπόλου 6) και υπάρχει διαρροή νερού.
Παρακαλώ όπως έρθει το συνεργείο για επιδιόρθωση του.
Ευχαριστώ.

Location:

Stasinou 19, Ύψωνας 4182, Κύπρος

Request Process

Added

Added

one year ago

Created by: Πόλυς Πολυδώρου

Initial entry into the category Βλάβες Υδατοπρομήθειας

Confirmed

Confirmed

one year ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Replied

Replied

one year ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα έχει απαντηθεί.