Added Confirmed Pending Replied Closed Archived

Ακαθάριστος πεζόδρομος Καδοι ανακυκλωσης και βρωμια

#188
Archived
Posted 4 years ago

Description:

Ευχαριστουμε για τον καθαρισμο του καδου και γενικοτερα ολου του δρομου στην Αγιου Γεωργιου.

Location:

Ηλία Καννάουρου, Ύψωνας, Κύπρος

Request Process

Added

Added

4 years ago

Created by: Ανώνυμος Χρήστης

Initial entry into the category Ακαθάριστος πεζόδρομος

Confirmed

Confirmed

4 years ago

Created by: Γαβρίλης

Τα σχόλια σας έχουν γνωστοποιήθεί.

Archived

Archived

4 years ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα απαντήθηκε.