Added Confirmed Pending Replied Closed Archived

General Δρομος που πλυμιριζει

#163
Confirmed
Posted 4 years ago

Description:

Στον δρομο προς το γυμνασιο υψωνα που τωρα κατασκευαζετε πεζοδρομιο, στο σημειο ακριβως πριν το στριψιμο προς το λυκειο κολοσσιου ο δρομος πλυμυριζει .
Η προχειρη λυση που ειχε δωθει στο παρελθον ηταν η αφαιρεση λινιας απο την ακρια του δρομου για να φευγει το νερο. Τωρα με το πεζοδρομειο αυτη η προσωρινη λυση δεν θα ειναι εφικτη αλλα ουτε και προσεξα να εχει γινει καποια αλλη προνοια για το συγκεκριμενο προβλημα.

Location:

Karkavitsas St, Ύψωνας, Κύπρος

Request Process

Added

Added

4 years ago

Created by: Ανώνυμος Χρήστης

Initial entry into the category General

Confirmed

Confirmed

4 years ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα έχει γνωστοποιηθεί.