Added Confirmed Pending Replied Closed Archived

Κλάδεμα δέντρων Μη περισυνέλεξη κλαδεμάτων

#161
Confirmed
Posted 4 years ago

Description:

Καλημέρα σας.
Μεταξύ των οδών Καραολή και Συγγρού υπάρχει πεζόδρομος ο οποίος κατά μήκος του ήταν φυτεμένος με δέντρα. Τά δέντρα έχουν κοπεί εδώ και λίγες μέρες και είναι στοιβαγμένα σε παρακείμενο οικόπεδο. Παρακαλώ όπως επιταχύνετε το μάζεμα τους όπως και τον καθαρισμό του εν λόγω οικοπεδου

Location:

Καραολή, Ύψωνας, Κύπρος

Request Process

Added

Added

4 years ago

Created by: Ανώνυμος Χρήστης

Initial entry into the category Κλάδεμα δέντρων

Confirmed

Confirmed

4 years ago

Created by: Γαβρίλης

Tο αίτημα σας γνωστοποιήθηκε. Θα δοθούν οδηγίες για ικανοποίηση του αιτήματος.