Added Confirmed Pending Replied Closed Archived

Υπηρεσία σκυβάλων Ανακύκλωση

#158
Archived
Posted 4 years ago

Description:

Δεν έχω παρατηρήσει να περνά ανακύκλωση από την γειτονιά μου. Αν περνά απορριματοφόρο θα ήθελα να ξέρω ποιές μέρες.
Ευχαριστώ.

Location:

Πετρακη Γιαλλουρου, Ύψωνας, Κύπρος

Request Process

Added

Added

4 years ago

Created by: Panayiotis

Initial entry into the category Υπηρεσία σκυβάλων

Confirmed

Confirmed

4 years ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Pending

Pending

4 years ago

Created by: Γαβρίλης

Η εταιρια Green Dot η οποία είναι αρμόδια για την περισσυλλογή των ανακυκλώσιμων ειδών διέρχεται από όλους τους δρόμους του Δήμου Υψωνα κάθε Κυριακή βράδυ.Σε περίπτωση που διαπιστώσετε πως δεν υπαρχει ικανοποιητική εξηπηρέτηση παρακαλώ να επικοινωνήσετε με το γραφείο παραπόνων του Δήμου Υψωνα στο τηλέφωνο 25395600. Σας ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον.

Archived

Archived

4 years ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα απαντήθηκε.