Added Confirmed Pending Replied Closed Archived

Ακαθάριστος πεζόδρομος Περιττώματα σκύλων

#136
Archived
Posted 4 years ago

Description:

Ιδιοκτήτης σκύλου στην οδό Ναυπλίου (αρ. 9) και ιδιοκτήτης σκύλου (μεγάλου άσπρου) στην οδό δεξιά της Ναυπλίου καθημερινά στη βόλτα με τους σκύλους τους αφήνουν τα περιττώματα των σκύλων τους στο πεζοδρόμιο και στα οικόπεδα με αποτέλεσμα να τα πατάει ο κόσμος και ειδικά τα παιδιά. Παρότι έχει τοποθετηθεί ειδικός κάδος στην περιοχή τον αγνοούν εντελώς. Παρακαλώ όπως γίνει μια παρατήρηση καθώς το θέαμα είναι αποκρουστικό.

Location:

Nafpliou, Ύψωνας, Κύπρος

Request Process

Added

Added

4 years ago

Created by: Ανώνυμος Χρήστης

Initial entry into the category Ακαθάριστος πεζόδρομος

Confirmed

Confirmed

4 years ago

Created by: Γαβρίλης

Σας ευχαριστούμε για την ενημέρωση θα γίνουν συστάσεις στους συγκεκριμένους ιδιοκτήτες και σε μερικές μέρες θα γίνει διανομή διαφημιστικού εντύπου με τις υποχρεώσεις όλων των δημοτών σε όλα τα σπίτια του Δήμου Ύψωνα.

Pending

Pending

4 years ago

Created by: Γαβρίλης

Έχουν δοθεί οδηγίες στον τροχονόμο του Δήμου Ύψωνα να περιπολεί και να προβαίνει σε ελέγχους στην συγκειμένη περιοχή με στόχο την μείωση η την απαλείψει του προβλήματος.

Archived

Archived

4 years ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα σας παρακολουθείτε συστηματικά