Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Οχληρία από σκύλους Τρομερή οχληρια απο σκύλους

#607
Σε εξέλιξη
Αναρτήθηκε πριν 2 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Στην οδό Διαγορα (στην αρχή, μπαίνοντας απο την οδό Ελλάδος, πιθανος αριθμός 14) υπάρχει μικρός σκύλος σε οικία ο οποίος γαβγίζει συνεχώς προκαλώντας οχληρια. Αποκορύφωμα είναι οι πρώτες πρωινές ώρες, μεσημέρι κ το βράδυ. Δεν μπορούμε να αφήσουμε ανοικτά παράθυρα διότι δεν μας αφήνει να κοιμηθούμε, κάθε πρωί δε χρειαζόμαστε ξυπνητήρι διότι ξεκινά το γαβγισμα απο τα χαράματα. Μολις ξεκινήσει αναστατώνει κ τους υπόλοιπους σκύλους και αρχίζει

Τοποθεσία:

Αγιου Σιλά 37, Ύψωνας, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 2 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οχληρία από σκύλους

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 2 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν ένα μήνα

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

To Το αίτημα σας έχει διαβιβαστί στο Υγειονομικό Τμήμα και διερευνάτε.