Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Καθαρισμός Οικοπέδων ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΧΩΡΑΦΙΟΥ

#606
Γνωστοποιήθηκε
Αναρτήθηκε πριν 2 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Στην οδο Καρκαβίτσα 10 υπάρχει ακαθάριστο χωράφι με πολύ ψηλά αγριόχορτα τα οποία έχουν γίνει εστίες φωλιών τρωκτικών και ερπετών.
Πρόσφατα είδαμε ερπετο (Φήνα) πανω στο πεζοδρόμιο όπου μετά κατευθύνθηκε στο χωράφι. Ο δρόμος μας έχει 7 μωρά τα οποία δεν αφήνουμε από την ημέρα εκείνη να βγουν εξω να παίξουν.
Επίσης απειλούνται άμεσα τα σπίτια μας από πιθανή πυρκαγιά λόγω του ύψους των χορτων όπως και ξαναέτυχε τα προηγούμενα χρόνια.
Ζητούμε άμεσο καθαρισμό για να προλάβουμε κάποιο μεγάλο κακό.

Τοποθεσία:

Καρκαβιτσα 10 , Ύψωνας, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 2 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Καθαρισμός Οικοπέδων

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 2 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.