Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Καθαρισμός Οικοπέδων Αγιας Αικατερινης , 4183

#604
Σε εξέλιξη
Αναρτήθηκε πριν 2 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Καθαρισμός πισινών χωραφιών απο τα Ξερά χόρτα. Το χωράφι που βρίσκετε πίσω απο τα 4 τελευτέα σπίτια (νεόχτιστα) στο τέρμα της Αγίας Αικατερίνης χρειάζοντε επιγόντως καθαρισμα. Εχτώς απο κίνδυνο Φωτίας και τρωκτικών , Φίδια κλπ , Κόσμος περπατά με μωρά απο τον γειτονικό πεζόδρομο ..... που πλέον δεν μοιάζει καθόλου με προσβάσιμο απο πεζούς δρόμο!!!

Τοποθεσία:

MXV5+VV5, Ύψωνας, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 2 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Καθαρισμός Οικοπέδων

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 2 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν 2 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας διαβιβάστηκε στην Υγειονομική Υπηρεσία για λήψη μέτρων.