Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Καθαρισμός Οικοπέδων ΑΜΕΣΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΠΑΡΚΟΥ

#602
Σε εξέλιξη
Αναρτήθηκε πριν 2 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΚΟ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΜΕΝΑΔΡΟΥ (ΝΕΑ ΠΕΡΙΟΧΗ) ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ ΚΑΙ ΞΙΧΟΡΤΙΣΜΑ.
ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΤΑ ΧΟΡΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΕΚΕΙ.

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΩΣ ΔΙΕΥΘΕΤΗΘΕΙ ΑΜΕΣΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Τοποθεσία:

ΜΕΝΑΝΔΟΥ, Ύψωνας, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 2 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Καθαρισμός Οικοπέδων

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 2 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας έχει γνωστοποιηθεί.

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν 2 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

To αίτημα σας έχει διαβιβαστεί στην Τεχνική Υππηρεσία για λήψη μέτρων.