Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Οχληρία από σκύλους Οχληρία από σκύλους × Αιτιολόγηση αλλαγής κατηγορίας

#600
Σε εξέλιξη
Αναρτήθηκε πριν 2 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Στην οδό Κολοκοτρώνι 24 ,4180 στον Ύψωνα -Υψούπολη , παρατηρείται εδώ και καιρό έντονη φασαρία απο 3 σκύλους ανεξαρτήτος ώρας . Σε σημείο που δεν μπορούμε να κοιμηθούμε τα βράδια . Αποταθήκαμε στην Υπηρεσία Προστασίας σκύλων και στην Αστυνομία των Πολεμιδιών και Επισκοπής για το εν λόγω θέμα και αυτοι μας είπαν είναι θέμα του Δήμου Ύψωνα . Η εν λόγω οικογένεια είναι γνωστή στις αστυνομικές αρχές και στο Γραφείο Ευημερίας για διάφορους λόγους .

Παρακαλώ οπώς επιληφθείτε του θέματος γιατί ειναι πραγματικά ανηπόφορη η όλη κατάσταση .

Σας ευχαριστούμε .

Τοποθεσία:

24 Κολοκοντρώνη ,4180,Ύψωνας

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 2 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οχληρία από σκύλους

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 2 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

To αίτημα σας έχει γνωστοποιηθεί.

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν 2 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

To αίτημα /πρόβλημα σας διαβιβάστηκε στην Υγειονομική Υπηρεσία για λήψη μέτρων.