Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Γενική κατηγορία αιτημάτων ΔΙΕΛΕΥΣΗ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΑΠΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΟ

#436
Απαντήθηκε
Αναρτήθηκε πριν ένα χρόνο

Περιγραφή αιτήματος:

Καλημερα σας
Ηθελα να επισημανω οτι στο παρκο βασιλη πετσα στην οδο μιχαλακη καραολη περνανε οχηματα μεσα απο τον πεζοδρομο.Αυτο εχει κινδυνο να κτυπησουν παιδια που περνανε μεσα απο αυτον.
Στο παρελθον εχει σημειωθει στο συγκεκριμενο σημειο ατύχημα με μικρο παιδι.Εχει καταγραφει στα αρχεια της αστυνομιας.Αν θρυνησουμε συναθρωπους μας ποιος θα φερει ευθύνη που περνανε οχήματα;
Σας ευχαριστω

Τοποθεσία:

Μιχαλακη καραολη παρκο βασιλη πέτσα

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Απαντήθηκε

Απαντήθηκε

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Θέλω να σας πληροφορήσω τα ακόλουθα . Ο πεζόδρομος έχει εγκριθεί για χρήση ως προσωρινή διεύλευση κατά το στάδιο της Πολεοδομικής Αδειας για τα σπίτια που έχουν κτιστεί βόρεια του πάρκου. Ως εκ τούτου ο πεζόδρομος θα έχει την παρούσα χρήση μέχρι την ολοκλήρώση του οδικού δικτύου της περιοχής.