Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Ακαθάριστος πεζόδρομος Σκουπιδια στο πεζοδρόμιο

#416
Απαντήθηκε
Αναρτήθηκε πριν ένα χρόνο

Περιγραφή αιτήματος:

αυτα είναι πεταγμενα πισω απο το ταχυδρομειο στο αδιεξοδο. δεν υπαρχει χωρος για να περπατησει καποιος πανω στο πεζοδρομιο

Τοποθεσία:

Δελφών, Ύψωνας, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ακαθάριστος πεζόδρομος

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας έχει γνωστοποιηθεί.

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα διαβιβάστηκε στηνΥγειονομική Υπηρεσία.

Απαντήθηκε

Απαντήθηκε

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα έχει απαντηθεί.