Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Χαλασμένο οδόστρωμα Ειναι απεναντη απο το Δημαρχείο

#405
Σε εξέλιξη
Αναρτήθηκε πριν ένα χρόνο

Περιγραφή αιτήματος:

Ποτε επιτελους θα φτιαξετε το δρομο απεναντη απο το Δημαρχειο; Περναμε απο εκει πανω απο 4 φορες την μερα οπως και πολλης κοσμος φανταζομαι. Δεν θα μας μεινουν αυτοκινητα σε λιγο.

Τοποθεσία:

Αρχιεπισκόπου Μακαρίου ΄Γ 83, Ύψωνας, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο οδόστρωμα

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα διαβιβάστηκε στην Τεχνική Υπηρεσία.