Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Γενική κατηγορία αιτημάτων Σκυβαλοτοπος Βατη

#400
Απαντήθηκε
Αναρτήθηκε πριν ένα χρόνο

Περιγραφή αιτήματος:

Εχω επανελημμενα αποταθει στο Δημο για την δυσοσμοια που επικρατεί καθε βράδυ στη περιοχή. Δεν πήρα ποτέ μια ουσιαστική απάντηση. Τελικα μετα απο πολλές προσπάθειες με δική μας προτωβουλεία μάθαμε ότι το πρόβλημα προερχετε απο το βατη. Σας θεωρώ υπευθυνους που με την δική σας ΑΔΡΑΝΕΙΑ για τόσα χρονια. εχουμε εκτεθεί ΕΜΕΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΔΙΑ μας στον μολυσμένο και ΤΟΞΟΙΚΟ αέρα που αναπνέουμε σχεδόν καθημερινά όλο το 24ώρο για πολλά χρόνια. ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΥΠΟΛΙΠΟΙ ΑΡΜΟΔΙΟΙ ΝΑ ΛΟΓΟΔΟΤΗΣΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΙΣ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΕΠΙΠΤΩΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΥΠΟΣΤΕΙ ΛΟΓΩ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΉΔ ΣΑΣ ΑΔΡΑΝΕΙΑΣ ΚΑΙ ΑΜΕΛΕΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ.

Τοποθεσία:

Karkavitsas St, Ύψωνας, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα /σχόλια σας έχουν γνωστοποιηθεί.

Απαντήθηκε

Απαντήθηκε

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Αναφορικά με το προβλημα που παρουσιάζεται στο Βατί θέλω να σας πληροφορήσω πως ο Δήμος Υψωνα άμεσα ενημέρωσε τόσο το Υπουργείο Γεωργίας όσο και την Υπηρεσία Περιββάλοντος για λήψη μέτρων .