Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Απομάκρυνση άχρηστων αντικειμένων συλλογή σκυβάλων

#397
Στο αρχείο
Αναρτήθηκε πριν ένα χρόνο

Περιγραφή αιτήματος:

κύριοι
μένω με την οικογένεια μου στην οδό Αγίου Θέρισσου 1, 4184, ¨Άγιος Σιλάς. τα σκουπίδια δεν έχουν συλλεγεί για 10 μέρες τώρα. η κατάσταση είναι ανυπόφορη πλέον. παρακαλώ για την άμεση απομάκρυνση των σκυβάλων στην περιοχή μας.

Τοποθεσία:

αγίου θέρισσου 1, Ύψωνας, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Μαριλενα Ιωαννιδου

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Απομάκρυνση άχρηστων αντικειμένων

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας διαβιβάστηκε στην Υγειονομική Υπηρεσία για επίλυση.

Απαντήθηκε

Απαντήθηκε

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα απαντήθηκε.

Στο αρχείο

Στο αρχείο

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα απαντήθηκε.