Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Αδέσποτοι σκύλοι Pitbull στους δρόμους

#378
Στο αρχείο
Αναρτήθηκε πριν 2 χρόνια

Περιγραφή αιτήματος:

Πριν 2 εβδομάδες αφήσαμε το κάγκελο του σπιτιού μας ανοικτό. Μπήκαν οι 3ις σκύλοι τις φωτογραφίας (τους είδε ο γείτονας) και έσπασαν το σιδερένιο κλουβί που είχαμε το τριων χρονών κουνελάκι μας και μας το έπνιξαν. Ας μην σχολιάσω το κλάμα τις τις φωνές και την ψυχολογία των παιδιών μου στο αντίκρισμα του αποτελέσματος. Εξάλλου ποιον νοιαζει...
Αυτοί οι σκύλοι είναι ΕΠΙΚΊΝΔΥΝΟΙ. ΚΆΝΕΤΕ ΚΆΤΙ πριν είναι αργά . Εχω ξαναεπικοινωνισει με μέλος τού δήμου και δεν είδα να συμμορφωθούν αυτοί που πιθανόν να έχουν τους σκύλους. Ανοίγουν τα σχολεία. Οι σκύλοι εξακολουθούν να κυκλοφορούν στην γειτονιά και είναι άκρως ΕΠΙΚΊΝΔΥΝΟΙ. Ο ένας είναι διασταύρωση pitbull. Θα θρηνήσουμε θύματα!!!

Τοποθεσία:

Αθανασίου διάκου , Ύψωνας, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 2 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Αδέσποτοι σκύλοι

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 2 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας έχει γνωστοποιηθεί.

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν 2 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Αναφορικά με το πρόβλημα των αδέσποτων σκύλων που περιφέρονται στην περιοχή του 3 δημοτικού Ύψωνα θέλω να σας πληροφορήσω πως έχουν τοποθετηθεί κλούβες σε διάφορα σημεία με στόχο να πιάσουμε τα αδέσποτα σκυλιά.

Απαντήθηκε

Απαντήθηκε

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα απαντήθηκε.

Στο αρχείο

Στο αρχείο

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα απαντήθηκε.