Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Βλάβες Υδατοπρομήθειας Χαλασμένη σωλήνα

#375
Απαντήθηκε
Αναρτήθηκε πριν 2 χρόνια

Περιγραφή αιτήματος:

Εδω και 4 μέρες υπάρχει χαλασμένη σωλήνα στην οδό στασίνου και χάνετε πολύ νερό.

Τοποθεσία:

Stasinou, Ύψωνας, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 2 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Βλάβες Υδατοπρομήθειας

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 2 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα έχει γνωστοποιηθεί.

Απαντήθηκε

Απαντήθηκε

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το άιτημα απαντήθηκε.