Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Παράπονο για ελλιπή εξυπηρέτηση Στάλθηκαν οι ΕΠΙΣΤΟΛΕΣ, χωρίς ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

#367
Απαντήθηκε
Αναρτήθηκε πριν 2 χρόνια

Περιγραφή αιτήματος:

Πάροδος της οδός Ιουστινιανού πίσω από την οδό ελευθερίας φενεται ότι αγνοούν τις επιστολές που έχετε στείλει πριν από δύο μήνες και όχι μόνο δεν έχουν φύγει τα κοκόρια αλλά αυξάνονται σταδιακά.

Τοποθεσία:

Δημοτικό σχολείο Ύψωνας, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 2 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Παράπονο για ελλιπή εξυπηρέτηση

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 2 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας έχει γνωστοποιηθεί.

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν 2 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Θέλω να σας πληροφορήσω πως το παράπονο σας έχει διερευνηθεί και είναι γεγονός πως σε διάφορα υποστατικά στην Οδό Ελευθερία και Ιουστινιανού έχουν επαναφέρει τις κότες. Θέλω να σας ενημερώσω πώς έχουν δοθεί οδηγίες να κινηθούν νομικά μέτρα εναντίων σε όλους όσους διατηρούν εντός της οικίας τους κοτέτσια .

Απαντήθηκε

Απαντήθηκε

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Ο Δήμος Υψωνα θα κινηθεί νομικά εναντίων σε όσους παρανομούν. Είναι ξεκάθαρο πως απαγορεύεται εντός τις κατοικημένης περιοχής να υπάρχουν κοτέτσια.