Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Παράπονο για ελλιπή εξυπηρέτηση Πότε επιτέλους θα απαλλαγούμε από τους ΓΟΥΜΑΔΕΣ -ΜΑΝΤΡΕΣ-ΒΡΩΜΙΕΣ-ΖΩΑ-ΑΚΑΘΑΡΔΙΕΣ

#366
Απαντήθηκε
Αναρτήθηκε πριν 2 χρόνια

Περιγραφή αιτήματος:

Μπορεί να είναι και και 10000 φορά που μπαίνω στην διαδικασία να υποβάλλω το πρόβλημα μου αυτό..!! Είναι ποτέ δυνατόν να μην μπορούμε να ανοίξουμε τα παράθυρα του σπιτιού μας από τις βρωμιες που έχουν οι 5 φάρμες δίπλα από τα σπίτια μας..?? Οι πετινοι να κραζουν από τις 4 τα χαραματα (λες και εμείς δεν πάμε δουλειά) Ο Δήμος Ύψωνα έδωσε τον λόγο του (πριν από 2 μηνες) πως αυτή την φορά θα αναλάβει πιο αυστηρά μέτρα με αυτό το θέμα θα στείλει επιστολές και θα φύγουν οι μάντρες με όλα τα ζώα (αφού είναι παράνομο να υπάρχουν δίπλα από σπίτια, σχολεία, νηπιαγωγείο) . Ας μου απαντήσει κάποιος ΤΕΛΙΚΑ έχουν σταλεί οι επιστολές..?? Θα βρούμε ποτέ ησυχία..??

Τοποθεσία:

Σ' δημοτικό σχολείο Ύψωνα

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 2 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Παράπονο για ελλιπή εξυπηρέτηση

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 2 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας έχει γνωστοποιηθεί.

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν 2 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Θέλω να σας πληροφορήσω πως έχουν δοθεί οδηγίες να κινηθούν άμεσα όλες οι αναγκαίες νομικές διαδικασίες προς όλους τους ιδιοκτήτες της περιοχής που διατηρούν στην οικία τους κοτέτσι.

Απαντήθηκε

Απαντήθηκε

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Εχουν δοθεί οδηγίες να κινηθουν οι απαραίτητες νομικές διαδικασίες σε όσους παράνομα διατηρούν κοτέτσια στα σπίτια τους.