Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Καθαρισμός Οικοπέδων Καθαρισμός οικοπέδου

#1573
Γνωστοποιήθηκε
Αναρτήθηκε πριν ένα μήνα

Περιγραφή αιτήματος:

Στο οικόπεδο που εφάπτεται η οικία μου, στην οδό Σπετσών 1, 4193, Άγ. Συλάς, έχουν τοποθετηθεί εδώ και 2 μήνες, κλαδέματα μεγάλης ποσότητας, τα οποία μαζί με τα ξερά χόρτα που υπάρχουν, είναι πολύ επικίνδυνα για πυρκαγιά. Παρακαλώ πολύ να απομακρυνθούν, αν γίνεται, το συντομότερο. Ευχαριστώ.

Τοποθεσία:

Σπετσών 1, Ύψωνας 4193, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν ένα μήνα

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Καθαρισμός Οικοπέδων

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν ένα μήνα

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίηλ Γαβριηλίδης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.