Στο αρχείο
πριν 2 μήνες
Δημιουργήθηκε από:
Γαβρίηλ Γαβριηλίδης
Η έντονη μυροδία καμένου που την χρονική περίοδο αυτη επιρεάζει την περιοχή μας είναι από την πρόσφατη πυρκαγία που έιχαμε περιμετρικά της βιομιχανικής περιοχής στον Αγίο Συλα.¨Οσο αφορά το σοβαρό πρόβλημα που παρουσιάζεται περιοδικά στον Δήμο Πολεμιδιών στο οποίο αναφέρεστε έχει μειωθεί δραστικά. Ελπίζουμε πως σε συνεργασία με την αστυνομία η οποία διεξάγει ελέγχούς θα επιλυθεί οριστικά αυτό το πολύ σοβαρό πρόβλημα .