Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Γενική κατηγορία αιτημάτων Χώρος πρασινου&σπασμενος καλαθος

#1566
Σε εξέλιξη
Αναρτήθηκε πριν ένα μήνα

Περιγραφή αιτήματος:

Το σκυβαλλοδοχείο εσπασε απο το συνεργειο που μαζευει τα σκουπιδια

Τοποθεσία:

Ασκληπιου 19Α, Ύψωνας 4190, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν ένα μήνα

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν ένα μήνα

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίηλ Γαβριηλίδης

To αίτημα σας διαβιβάστηκε στην Τεχνική Υπηρεσία.