Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Οχληρία Οχλαγωγία σε πάρκο και ζημιές στις γειτωνικές του πάρκου οικίες

#1564
Γνωστοποιήθηκε
Αναρτήθηκε πριν ένα μήνα

Περιγραφή αιτήματος:

Σχετικα με το παραπονο αριθμος 1474 σε παρακαλουθηση του παραπονου βλεπω οτι μπήκε στο αρχειο με σημειωση οτι απαντήθηκε. την απαντηση που την βρισκω? μετα απο 3 μήνες δεν βλεπω καμμια βελτιωση στη κατασταση του πάρκου. Απεναντιας μεχρι και οι καθαριστες του δήμου αδιαζουν μονον τους καλαθους χωρίς να μαζευουν τα σκουπιδια που ειναι πεταμενα στο παρκο.

Ευχαριστω

Τοποθεσία:

MXQ4+72V, Ύψωνας 4190, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν ένα μήνα

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οχληρία

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν ένα μήνα

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίηλ Γαβριηλίδης

Το αίτημα σας γνωστοποήθηκε.