Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Χαλασμένο πεζοδρόμιο Επικίνδυνα σκαλιά σε πάρκο/πεζόδρομο

#1543
Σε εξέλιξη
Αναρτήθηκε πριν ένα μήνα

Περιγραφή αιτήματος:

Έχουμε επανειλημμένα παραπονεθεί για τα συγκεκριμένα σκαλιά. Τα οποία είναι άκρως επικίνδυνα για όλους αλλά ιδιαίτερα τα μικρά παιδιά που πάνε στο πάρκο να παίξουν. Σπασμένα εντελώς, χωρίς κάγκελα, σε απότομη κλίση από τα 2 μέτρα ύψος. Πρέπει να γίνει το κακό δηλαδή για να κάνετε τα απολύτως απαραίτητα σε θέματα ασφάλειας?

Τοποθεσία:

MXQ4+72V, Ύψωνας 4190, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν ένα μήνα

Δημιουργήθηκε από: Andreas Matsias

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο πεζοδρόμιο

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν ένα μήνα

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίηλ Γαβριηλίδης

Το αίτημα σας διαβιβάστηκε στην Τεχνική Υπηρεσία.