Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Καθαρισμός Οικοπέδων Very dirty land

#1542
Καταχωρήθηκε
Αναρτήθηκε πριν ένα μήνα

Περιγραφή αιτήματος:

Please clean this land it’s been dirty for months many rats and snakes have been seen

Τοποθεσία:

Αγίας Μαρίνας, Ύψωνας 4194, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν ένα μήνα

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Καθαρισμός Οικοπέδων