Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Γενική κατηγορία αιτημάτων Τρύπα στο δρόμο

#1405
Στο αρχείο
Αναρτήθηκε πριν 7 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Μεγάλη τρύπα στο δρόμο Δημοσθένους 4183. Σε λίγο καιρό έρχεται η βροχή και θα είναι επικίνδυνο.

Τοποθεσία:

Δημοσθένους, Ύψωνας 4183, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 7 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Ioannis

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν 7 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίηλ Γαβριηλίδης

Tο αίτημα σας έχει διαβιβαστεί στην Τεχνική Υπηρεσία για επίλυση.Σας ευχαριστουμε πολύ για την ενημέρωση.

Στο αρχείο

Στο αρχείο

πριν 2 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίηλ Γαβριηλίδης

Το αίτημα απαντηθηκε.