Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Παράπονο για ελλιπή εξυπηρέτηση Περνάει η σκουπιδιάρα

#608
Στο αρχείο
Αναρτήθηκε πριν ένα χρόνο

Περιγραφή αιτήματος:

Περνάει η σκουπιδιάρα, βγάζει έξω τα σκουπίδια, διαλέγει μερικές σακούλες, τις παίρνει κ αφήνει τις αλλες έτσι (φώτο). Απαράδεκτοι.

Τοποθεσία:

Αγιου Σιλά 37, Ύψωνας, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Παράπονο για ελλιπή εξυπηρέτηση

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Στο αρχείο

Στο αρχείο

πριν 11 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Θέλω να σας πληροφορήσω πως τα συνεργεία αποκομιδής σκυβάλλων απομακρύνουν μόνο οικιακά απόβλητα. Μετα την δημιουργία και την έναρξη εργασίων του εργοστασίου ανακύκλωσης σκυβάλλων που λειτουργεί στο Μαρί γίνεται συντονισμένη προσπάθεια για ανακύκλωση από ολους τους Δήμους στην Λεμεσό. Σε περίπτωση που χρειάζεται να απομακρυνεται οτιδήποτε άλλο (χόρτα κλαδία κτλ) παρακαλώ επικοινωνήστε στον αριθμό 25395600 ΕΧΤ 2 .