Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Οχληρία από σκύλους Αγιας Αικατερινης , 4183 / Ελλαδος

#605
Σε εξέλιξη
Αναρτήθηκε πριν 2 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Στην οδό Αγιας Αικατερινης , 4183, και συγκεκριμένα στο τέρμα της οδού , παρατηρείται εδώ και πολύ καιρό έντονη φασαρία απο σκύλους ανεξαρτήτος ώρας . Σε σημείο που δεν μπορούμε να κοιμηθούμε τα βράδια ! Τα κλουβία των σκύλλων που βρίσκοντε στο πίσω μέρος του σπιτιού (η είσοδος του εν λόγου σπιτιού είνα απο την οδό Ελλαδος) κοιτάζουν προς τον πίσω τόιχο του μεγάλου κήπου τους και μακριά απο το σπίτι του ιδιοκτήτη ( προφανώς για να μήν ενοχλούντε αυτοί) . Κλένε και γαβγίζουν ασταμάτητα καθόλη την ημέρα και γίνετε εντονότερο τα βράδια!! Και κανένας απο το ενλόγο σπίτι κανει κάτι για να σταματήσουν.... η προφανώς δέν ακουν τίποτα λογο της τοποθέτησης των κλουβίων.

Τοποθεσία:

MXV5+VV5, Ύψωνας, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 2 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οχληρία από σκύλους

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 2 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν 2 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας διαβιβάστηκε στην Υγειονομική Υπηρεσία για λήψη μέτρων.