Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Ακαθάριστο πάρκο Ακαθάριστος χώρος πρασίνου

#596
Σε εξέλιξη
Αναρτήθηκε πριν 2 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Επί της οδού Νικολάου Σκούφα,4194, στο ύψος της οδού Φιλοθέης υπάρχει ακαθάριστος χώρος πρασίνου (τα χόρτα είναι σε ψηλοτετο σημείο από τον τοίχο του σπιτιού μου) έτσι ώστε να έχουν εμφανιστει φιδια και πολλά κουνούπια!
Ο χώρος συνορεύει με την οικία μου και είναι εξαιρετικά επικίνδυνο! Παρακαλώ όπως προβείτε στις δέουσες ενέργειες το συντομότερο! Όπως και πέρσι έτσι και φέτος πρέπει να ενημερώσουμε για να καθαριστεί ο χώρος πρασίνου!

Ευχαριστώ.

Τοποθεσία:

Νικόλαου Σκουφα, Ypsonas, Cyprus

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 2 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 2 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν 2 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας διαβιβάστηκε στην Τεχνική Υπηρεσία για λήψη μέτρων.