Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Καθαρισμός Οικοπέδων Ακατάλληλος καθαρισμός οικοπεδου

#592
Γνωστοποιήθηκε
Αναρτήθηκε πριν 2 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Απέναντι από το σπίτι μου έχει γίνει καθαρισμός του οικοπέδου, πιθανώς από τον ιδιοκτήτη, ο οποίος έχει αφήσει παρά πολλά χόρτα και ακαθαρσίες, ειδικά στις άκριες με αποτέλεσμα ακαλέσθητης εικόνας, πηγή κουνουπιών και πιθανώς φιδιών.
Επειδή πρόσεξα ότι σε άλλα οικόπεδα στη περιοχή έχει γίνει κανονικός καθαρισμός, μάλλον από το Δήμο, παρακαλώ όπως επισκευθείτε το χώρο και αφού διαπιστώσετε αυτά που σας λέω να μεριμνήσετε για τον κατάλληλο καθαρισμό τόσο των χόρτων, όσο και των πεταγμένων σκουπιδιών που υπάρχουν στις άκριες.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Τοποθεσία:

Μακεδονίας 19, Ύψωνας, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 2 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Αντώνης Χρυσοστόμου

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Καθαρισμός Οικοπέδων

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 2 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας έχει γνωστοποιηθεί.