Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Γενική κατηγορία αιτημάτων ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΔΟΥ ΑΧΡΗΣΤΩΝ

#583
Σε εξέλιξη
Αναρτήθηκε πριν 3 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

11 Μάιου 2022


Αξιότιμε κύριε Δήμαρχε Ύψωνα,
Κύριε Παντελή Γεωργίου,

Καλησπέρα σας,
Εκ μέρους της διαχειριστικής επιτροπή την πολυκατοικίας PAN MARIE COURT BLOCK B επι της οδού Φανερωμένης 30 Τ.Κ.4189, θα ήθελα να σας ενημερώσω για την απώλεια του κάλαθου και να σας παρακαλέσω για την αντικατάσταση αυτού.
Λόγο της παρερμήνευσης από την νεολαία του Ύψωνα του εθίμου της λαμπρατζιας μας έχουν κλέψει τον κάλαθο από την πολυκατοικία μας και τον πήραν στον Άγιο Γεώργιο όπου και τον έκαψαν. Ο κάλαθος βρισκόταν στην προκαθορισμένη θέση, όπως καθορίζει ο δήμος.
Παράκληση προς στον δήμο μας, όπως γίνει η αντικατάσταση του.
Ευελπιστώ στην θετική και άμεση σας απάντηση.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.
Διαχειριστική επιτροπή PAN MARIE COURT BLOCK B

__________________________________________
Από τους δημότες σας:
Ζωή Μωυσιάδου,
Πολύμνια Χαραλάμπους,
Ευέλθων Κωνσταντίνου,
Κατερίνα Κυρμιζή,
Τάσος Χ΄Ξένή,
Μαρία Κουσιή,
Amanya Jacobs,
Διονύσης Ζουρμπάνος,
Χάρης Χ΄Μιχαήλ ,
Γιώργος Γεωργίου,
Κωνσταντίνος Κυρλάκης,
Κατερίνα Παπαγεωργίου,
Νεόφυτος Νεοφύτου,
Λουκάς Ευαγγέλου,
Ανδρέας Κομοδρόμος,
Γαβριέλα Γαβριήλ.

Τοποθεσία:

ΦΕΝΕΡΩΜΕΝΗΣ 30, PAN MARYE COURT BLOCK B

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 3 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 3 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

To αίτημα σας γνωστοποιήθηκε.

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν 3 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας διαβιβάστηκε στο γραφείου Δημάρχου για απάντηση.