Added Confirmed Pending Replied Closed Archived

Καθαρισμός Οικοπέδων Φίδι

#114
Archived
Posted 4 years ago

Description:

Παρακαλώ εάν γίνεται να καθαριστούν ξανά τα οικόπεδα που βρίσκονται στην αρχή της οδού Μιχαήλ Καραολή καθώς έχει θεαθεί φίδι και εκεί παίζουν παιδάκια.

Location:

Καραολή, Ύψωνας, Κύπρος

Request Process

Added

Added

4 years ago

Created by: Stella Ioannou

Initial entry into the category Καθαρισμός Οικοπέδων

Confirmed

Confirmed

4 years ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε και έχει προωθηθεί στην αρμόδια υπηρεσία για επίλυση.

Pending

Pending

4 years ago

Created by: Γαβρίλης

Εχουν δοθεί οδηγίες για καθαρισμό του τεμαχίου στο οποίο κάνετε αναφορά . Σύντομα συνεργείο του Δήμου θα προβεί στον αναγκαίο καθαρισμό.

Replied

Replied

4 years ago

Created by: Γαβρίλης

Το οικόπεδο έχει καθαριστεί. Σας ευχαριστούμε πολύ.

Archived

Archived

4 years ago

Created by: Γαβρίλης

Το αίτημα έχει ικανοποιηθεί.