Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Απομάκρυνση άχρηστων αντικειμένων Κλαδια δεντρου

#458
Σε εξέλιξη
Αναρτήθηκε πριν ένα χρόνο

Περιγραφή αιτήματος:

Εχω κλεδεψει το δεντρο και ηθελα σας παρακαλω οπως μαζεψετε τα κλαδια.

Ευχαριστω

Τοποθεσία:

Stasinou 19, Ύψωνας 4182, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Πόλυς Πολυδώρου

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Απομάκρυνση άχρηστων αντικειμένων

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας έχει γνωστοποιηθεί.

Σε εξέλιξη

Σε εξέλιξη

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Το αίτημα σας διαβιβάστηκε στην Τεχνική Υπηρεσία .