Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Καθαρισμός Οικοπέδων Καθαρισμός των 2 διπλανών οικοπέδων από το σπίτι μου

#597
Απαντήθηκε
Αναρτήθηκε πριν 2 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Επανέρχομαι με το ίδιο αίτημα που έκανα πριν από 1 μήνα. Να καθαριστούν τα οικόπεδα που βρίσκονται αριστερά και δεξιά της οικίας μας, οδός Σπετσών 1, 4193. Πριν ένα μήνα είδαμε φίδι και επιπλέον το ύψος των ξερών χόρτων υπερβαίνει το 1,30 μ. Σας παρακαλώ όπως επισπεύσετε τον καθαρισμό προς αποφυγή δυσάρεστων καταστάσεων όπως πυρκαγιά, ύπαρξη φιδιών κλπ. Προηγούμενο ίδιο παράπονο αρ. 564. Επισυνάπτεται μαζί με την απάντηση σας.

Τοποθεσία:

Σπετσών 1,4193 Ύψωνας, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 2 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Stylianou Maria

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Καθαρισμός Οικοπέδων

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 2 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

To αίτημα σας έχει γνωστοποιηθεί.

Απαντήθηκε

Απαντήθηκε

πριν 2 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Γαβρίλης

Αναφορικά με το αίτημα που υποβάλατε για καθαρισμό των οικοπέδων που βρίσκονται δίπλα από την οικία σας ,θέλω να σας πληροφορήσω τα ακόλουθα. Εχουν ήδη ξεκινήσει οι καθαρισμοί των οικοπέδων και σύντομα το συνεργείο θα βρίσκεται στην περιοχή σας για να προβεί στους αναγκαίους καθαρισμούς.